התקשר אלינו: 03 5292456
התקשר אלינו: 03 5292456

בניית חנות וירטואלית

אנו בקורל טכנולוגיות מומחים בניית  חנויות וירטואליות תחת כל פלטפורמה אפשרית – החל מפייסבוק וכלה במובייל. המומחיות שלנו היא בפיתוח מערכות בקוד פתוח, אנו מכירים כל מערכת נפוצה לפני ולפנים על מנת לדעת את יתרונותיה וחסרונותיה ולהתאים אותה לצרכים העסקיים שלך, תוך עמידה בקריטריונים שונים כגון: מספר המוצרים בחנות, אפשרויות הקניה והתשלום, קהל היעד והדרכים לפנות אליו, עיצוב מותאם אישית ללקוח, ריבוי שפות, השוואת מחירים, חווית קניה וכו’.

מניסיוננו, מצאנו כי מערכת Magento היא המערכת העדיפה כשבאים לבנות חנות וירטואלית, מבחינת כימות של יתרונות מול חסרונות, ולכן אנו נוטים להמליץ עליה. אך לעיתים מערכות אחרות עונות בצורה טובה יותר על צרכי הלקוח ויועדפו על פניה – כך שכל מקרה לגופו.

החנויות המקוונות אותן אנו בונים מותאמות לצרכך ולצרכי הקונים שלך, על פי המגזר קהל היעד ואופי המכירה בחנות. מלבד הפונקציונליות של החנות אנו גם מאפשרים אינטגרציה מלאה של החנות עם מערכות פנים ארגוניות (כדוגמת ERP ו-CRM) וחוץ ארגוניות (כדוגמת סליקה ממוחשבת וחיבור לחשבון PayPal).
ניתן יהיה למשוך לחנות הוירטואלית מוצרים מרחבי הרשת על ידי פיתוח סקייפר יחודי המושך מוצרים ותכנים מרחבי הרשת ומטמיע אותם בחנות הוירטואלית שלך.

email

שלחו מייל

telephone

באו נדבר

whatsapp

באו נתכתב