התקשר אלינו: 03 5292456
התקשר אלינו: 03 5292456

פתרונות

פיתוח מערכות למידת מכונה (Machine Learning)
פיתוח מערכות מבוססות למידת מכונה (ML) הכולל תכנון, פיתוח אימון מודלים ובחירת אלגוריתמים של למידת מכונה לפתרון בעיות בתחום העסקי, הבריאות, המסחר, הקמעונאות, פנאי, והמחקר. מבין השירותים שאנחנו מעניקים: עיבוד וניקוי נתונים, בחירה ואימון מודלים, פריסת מודלים, שילוב מודלים במערכות קיימות, ניטור מערכות ותמיכה במערכות לומדות, ניתוח נתונים, הסקה וחיזוי, ייעוץ והדרכה. בצוות קורל טכנולוגיות יש פיזיקאים, מתמטיקאים, סטטיסטיקאיים מהנדסי תוכנה, מהנדסי מוצר, מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה, מדעני נתונים ואנליסטים.
פיתוח חומרה
שירותי פיתוח חומרה הכוללים תכנון, יצירת אב טיפוס, בדיקה וייצור מוצרי חומרה פיזיים כגון מכשירים אלקטרוניים, מכשירים רפואיים, חיישנים ובקרים. מבין השירותים שאנחנו מעניקים: תכנון ועיצוב הקונספט, פיתוח אב טיפוס (פרוטוטייפ), הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, רכישת רכיבים אלקטרוניים, פיתוח תוכנה למערכות משובצות מחשב (Embedded).
אבטחת מידע
שירותי אבטחת מידע לארגונים מטרתם להגן על מערכות מידע, רשתות ארגוניות, נקודות קצה וחומרה מפני גישה בלתי מורשית, שימוש לרע, זליגת מידע, גניבת מידע ושחזור חקירתי. מבין השירותים שאנחנו מעניקים: ניהול חומות אש ארגוניות, שירותי הצפנה, מבדקי חדירה, אבטחת רשתות, צוות תגובה (IR), ניהול זהויות, ניהול הרשאות, סקרי סיכונים, ייעוץ Compliance הכולל PCI DSS, HIPAA.
פיתוח אפליקציות
שירותי אפיון ופיתוח אפליקציות מובייל, רשת, ודסקטופ לכל מכשיר בכל מערכת הפעלה. אנחנו מומחים בפיתוח אפליקציות וידאו סטרימינג, תשלומים, משחקים, מסחר ואגריגציה. אנחנו מעניקים שירותי אפיון הנדסי מלא לפני הליך הפיתוח ושירותי code review.
בניית חנות וירטואלית

אנו בקורל טכנולוגיות מומחים בניית  חנויות וירטואליות תחת כל פלטפורמה אפשרית – החל מפייסבוק וכלה במובייל. המומחיות שלנו היא בפיתוח מערכות בקוד פתוח, אנו מכירים כל מערכת נפוצה לפני ולפנים על מנת לדעת את יתרונותיה וחסרונותיה ולהתאים אותה לצרכים העסקיים שלך, תוך עמידה בקריטריונים שונים כגון: מספר המוצרים בחנות, אפשרויות הקניה והתשלום, קהל היעד והדרכים לפנות אליו, עיצוב מותאם אישית ללקוח, ריבוי שפות, השוואת מחירים, חווית קניה וכו’.

מניסיוננו, מצאנו כי מערכת Magento היא המערכת העדיפה כשבאים לבנות חנות וירטואלית, מבחינת כימות של יתרונות מול חסרונות, ולכן אנו נוטים להמליץ עליה. אך לעיתים מערכות אחרות עונות בצורה טובה יותר על צרכי הלקוח ויועדפו על פניה – כך שכל מקרה לגופו.

החנויות המקוונות אותן אנו בונים מותאמות לצרכך ולצרכי הקונים שלך, על פי המגזר קהל היעד ואופי המכירה בחנות. מלבד הפונקציונליות של החנות אנו גם מאפשרים אינטגרציה מלאה של החנות עם מערכות פנים ארגוניות (כדוגמת ERP ו-CRM) וחוץ ארגוניות (כדוגמת סליקה ממוחשבת וחיבור לחשבון PayPal).
ניתן יהיה למשוך לחנות הוירטואלית מוצרים מרחבי הרשת על ידי פיתוח סקייפר יחודי המושך מוצרים ותכנים מרחבי הרשת ומטמיע אותם בחנות הוירטואלית שלך.

פיתוח מערכות ניהול למידה

אנו מתמחים במתן שירותים לפלטפורמות למידה (LMS), הן בתשלום והן בקוד פתוח (Moodle). השירותים כוללים אפיון, התקנה והשמשה של המערכות בארגונים אקדמיים ועסקיים, ואינטגרציות מתקדמות שלהן עם מערכות משיקות. זאת תוך הבנה מעמיקה של המודולים המשולבים במערכת, וההגיון שעומד מאחוריהם.

אנו יודעים לאפיין את המערכת בהתאם לצרכים מהן – מה הפונקציונליות הנדרשת ממנה, מי המשתמשים בה ומהי חווית השימוש בה, מה הדרישות הטכניות ממנה ולמה היא אמורה להתממשק, היקף החומר הנלמד וצורת העיבוד והניהול שלו, שרכים לבקרה והפקת דו”חות מעקב אחרי תהליכים שונים, קלות השימוש והתחזוק שלה וכו’.

מאחורינו פרוייקטים שנבנו והטמעו בהצלחה בקרב חברות טכנולוגיות מהמובילות בעולם. אם יש לכם מערכות לומדה מתוחכמות, אתם יכולים להפקיד את הפיתוח שלה בידיים טובות.

פיתוח תוכנה בהתאמה אישית

המומחיות של קורל טכנולוגיות באה לידי ביטוי בצורה בה אנו מתכננים ומפתחים את הפרויקט. פיתוח תוכנה בהתאמה אישית מאפשר פתרון בצורה האופטימלית ביותר, תוך קסטומיזציה מלאה של המערכות, עם דגש על ידידותן למשתמש, והקפדה על קלות ונוחות התפעול והתחזוקה שלהן.

פיתוח תוכנה בהתאמה אישית הוא פתרון turn-key אשר מקיף לא רק את הפן הטכנולוגי של אתר האינטרנט, אלא אף את הפן המבני, הקידומי, העיצובי והשיווקי שלו. כל ההיבטים הללו נטווים זה בזה לכדי פתרון הוליסטי, שאנו מעניקים ללקוחותינו תוך התחשבות בצרכים שלהם, במיקומם היחסי בשוק שלהם, במשאבים העומדים לרשותם, בתקציב, במסגרת הזמן וכו’.

הצוות שלנו הוא רב-גוני, ואנו מקושרים עם שותפים עסקיים מהמובילים בשוק על מנת להציע את מטריית השירותים הטובה ביותר שתוכלו לקבל. אנו משקיעים את כל המאמצים על מנת להגשים את המוטו אותו קבענו לעצמנו, “אם בשבילכם השמיים הם הגבול, אנו נועדנו לפרוץ גבולות”.

מחפש פיתוח תוכנה בהתאמה אישי? פנה עכשיו!

בניית אתרי וורדפרס

קורל מציעה שירותי בניית אתרי וורדפרס מתקדמים לכל מטרה.

אתרי אינטרנט מונפשים, אתרי מסחר בעלי אינטגרציה למערכות מידע כגון CRM ו-ERP. כל אלה בגימור גרפי גבוה ובאיכות שאינה מתפשרת.

אנו שמחים להתמודד עם כל אתגר טכנולוגי, בעזרת צוות מקצועי ומיומן. אנו מפתחים במערכות ניהול התוכן והמסחר המתקדמות בעולם ובקיאים בהתפחויות שנמצאות בחוד החנית של הטכנולוגיה. זאת תוך הקפדה על הפתרונות המתקדמים והיצירתיים ביותר, תוך הבנת צרכיך וקהל היעד שלך.

בין שירותי האינטרנט שאנו מציעים: בניית אתרי וורדפרס מכל סוג ולכל מטרה, העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שקיימים בשוק (קידוד סקיצות PSD, רספונסיביות והתאמה לדפדפנים, ריבוי שפות, ידידותיות למנועי חיפוש, קוד תקני ונקי, מוכנות לשדרוג מהיר וכו’) – אתרי תדמית, אינטראקטיב, מסחר אלקטרוני, אתרי רשת חברתית, דפי נחיתה, הסבת אתרים ושדרוגם, אינטגרציה בין מערכות מידע שונות והתממשקות עם מערכות לוקאליות ומקוונות וכו’.

מחפש בניית אתר וורדפרס? פנה עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית!

email

שלחו מייל

telephone

באו נדבר

whatsapp

באו נתכתב